راهنمای بازگشت٬ لغو و تعویض کالا


سرویس ضمانت برگشت بیست روزه

در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان اِم بی گالری،ضمانت بیست روز تعویض و یا برگشت در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است جهت عودت کالا، مشکلات مطرح شده از جانب مشتری توسط کارشناسان اِم بی گالری مورد بررسی و کنترل قرار گرفته و در صورت تایید، کالا مشمول استفاده از این ضمانت می باشد. وجود جعبه و کلیه ملحقات، جدا نشدن تگ و برچسب از کالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ شرایط لازم برای بازگشت و تعویض کالاست. همچنین درصورت دریافت هدیه از اِم بی گالری (مانند کالاهای رایگان) و تمایل به عودت بخشی یا همه سفارش، لازم است هدیه نیز به همراه کالای عودتی بازگردانده شود.

توجه: امکان تعویض سایز برای کالاهای رایگان وجود ندارد.
توجه ۲: پس از تحویل کالا جهت مرجوعی، رسید دریافت شده از مامور پست یا پرسنل توزیع اِم بی گالری را برای پیگیری‌های بعدی حتما نزد خود نگه دارید.

• برای انصراف از خرید در شرایطی که هیچ‌گونه دخل و تصرف اعم از باز کردن پلمب، برچسب‌ها ،وکیوم و شیرینک در کالا ایجاد نشده باشد از طریق تلفن و یا ایمیل مراتب را به مرکز پشتیبانی اِم بی گالری اطلاع دهید.

• لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، سلامت فیزیکی کالا یا هرگونه مغایرت را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

• مشتریان محترم شهرستان توجه داشته باشند هنگامیکه بسته پستی خود را دریافت می‌کنند، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایند.

با توجه به گستردگی گروه‌ کالاهای ارایه شده در وب سایت اِم بی گالری، کلیه کالاهایی که از نظر بهداشتی دارای مشکل می باشد (مانند : گل,گلدان,حوله,پتو,شمع,محصولات آرایشی بهداشتی,عطر و ادكلن و ....)، مشمول 20 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

عودت ساعت فقط در زمان تحویل قابل اقدام می‌باشد وبعد از تحویل كالا وتائید صحت وسلامت قابل تعویض نیست.

بازگشت و تعویض کیف ها در شرایطی امکان پذیر است که کیف سالم، فاقد خط خوردگی و تاشدگی باشد. پلمپ های دسته، بند و حجم دهنده آن درون کیف همراه آن باشد. تگ و برچسب از آن جدا نشده باشد.

اِم بی گالری نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌هایی از قبیل حساسیت‌های پوستی و... در محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

لطفا توجه بفرمایید همکاران بخش ارسال اِم بی گالری در شهرهای تهران . اصفهان . اهواز در هنگام تحویل انواع كالا، زمانی کوتاه برای حصول اطمینان شما از سلامت كالا منتظر خواهند ماند اما بدیهی است که با توجه به ماهیت بعضی از كالاها نیاز است پس از دریافت كالا،آن را تست كرده و پس از آن تصمیم عودت یا تعویض سایز را بگیرید

مغایر بودن محصول دریافت شده
تیم اِم بی گالری تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده توسط مشتری دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند از حق استرداد کالا استفاده نماید.برای استفاده از این سرویس حداکثر تا 24 ساعت پس از مشاهده مغایرت، با تیم پشتیبانی اِم بی گالری تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد. در مواردی که مغایرت کالا قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، لطفا کالا را به همان صورت پلمپ به اِم بی گالری باز گردانید.

وجود ایراد در کالای خریداری شده
مشتریان محترم در صورت مشاهده هرگونه ایراد در کالای دریافتی خود باید حداکثر تا 24 ساعت به همکاران ما در واحد پشتیبانی اِم بی گالری اطلاع داده و بلافاصله کالا را جهت تعویض، عودت دهند. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مطابق درخواست مشتری، مبلغ آن به حساب وی واریز میگردد..

لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است. متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، میسر نخواهد بود.

مشتریان عزیز می‌توانند به روش زیر برای بازگشت کالا و ثبت برگشتی خود اقدام نمایند :

    ابتدا با نام کاربری خود وارد سایت شده ، بر روی آیکون آدمک واقع در گوشه بالا و سمت چپ سایت کلیک کرده و وارد حساب کاربری خود شوید،سفارش‌های من را انتخاب کرده و در قسمت درخواست برگشت کالا،فرم برگشتی را ثبت نمائید .

نهایتاً 24 ساعت پس از ثبت درخواست مشتری ،جهت هماهنگی جمع آوری كالاها با مشتری هماهنگ تماس گرفته و هماهنگی لازم انجام میگردد.

لازم به ذکر است وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران . اصفهان . اهواز ظرف 1 تا 3 روز کاری و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار1 الی 5 روز کاری عودت صورت می‌گیرد.(زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)

پس از پر كردن فرم بازگشتی با اِم بی گالری تماس بگیرم؟
خیر،نهایتاً 24 ساعت پس از پركردن فرم بازگشتی ،واحد پشتیبانی اِم بی گالری برای هماهنگی تایم جمع آوری كالا با شما تماس حاصل می كند.

آیا برای بازگشت كالا باید هزینه ای پرداخت نمایم؟
بازگشت كالا به اِم بی گالری كاملاً رایگان می باشد در صورتی كه كالا با پست بازگشت داده می شود اِم بی گالری مبلغ 5 هزار تومان به عنوان هزینه پستی بعد از دریافت رسید پستی برای شما واریز می نماید.

آیا می‌توانم همه کالاهای خریداری شده را در مدت 20 روزعودت دهم؟
برگشت كالا برای آن دسته از اقلام كه در كنار توضیحات خود،آیتم 20 روز فرصت بازگشت كالا را دارند،بلامانع است.

در صورت باز گرداندن كالا،مبلغ پرداخت شده در چه زمانی استرداد میشود؟
وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران . اصفهان . اهواز ظرف 1 تا 3 روز کاری و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار1 الی 5 روز کاری عودت صورت می‌گیرد.(زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)
درصورت استفاده از کد تخفیف یا طرح های موقت حراج (با خرید یک کالا، دومی رایگان و ...) و بازگرداندن همه یا بخشی از سفارش و خارج شدن از شرایط حراج (برای مثال پس از بازگشت یکی از کالاها، مبلغ کل سفارش از حداقل در نظر گرفته شده برای استفاده از کد تخفیف کمتر شود) مبلغ عودتی بدون در نظر گرفتن کد تخفیف محاسبه خواهد شد.
 
اگر كالایی كه خریداری كردم با آنچه در سایت دیده ام یا سفارش داده ام مغایرت داشت باید چكار كنم؟
در صورت هرگونه مغایرت ،لطفا مراتب را به پشتیبانی اِم بی گالری اطلاع دهید.شما برای این كار میتوانید از راه های ارتباطی كه در صفحه تماس با ما ذكر شده است نیز استفاده نمایید.