او می‌خواهد دوست خوش سلیقه شما باشد...

تصور کنید در مرکز خریدی در حال قدم زدن هستید و از گشت‌زدن در فضایی زیبا، خدماتی متفاوت و خرید از برندهای متنوع و برتر بین المللی و ملی لذت می‌برید. اِم بی گالری چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن مجموعه‌ای از محصولات برتر بهترین برندهای بین المللی و ملی ایران انتخاب و گردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و در نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.

اعتماد به اِم بی گالری با یکی از بزرگترین و معتبرترین گروه های تجاری کشورمان پیوند خورده که در طول بیش از نیم قرن اخیر ارائه‌کننده برترین برندهای بین المللی و ملی در ایران بوده ‌است. سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد بین‌المللی تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.

اِم بی گالری تلاش می‌کند دوستی خوش‌سلیقه برای شما باشد؛ کالاهایی که در اِم بی گالری می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند. جزییات برای ما مهم‌اند؛ در دنیای شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه کرده‌ است، اِم بی گالری از شما دعوت می‌کند تا مکث کنید، برندها و محصولات برتر و خاص را بیشتر بشناسید و با خرید از بین آنها با سلیقه‌ی شخصی‌تان، از سبک متمایز خود و کودکتان، فضای خانه و محل کارتان و ... لذت ببرید.


اِم بی گالری، فروشگاه اینترنتی در حوزه لوازم لوکس خانه و آشپزخانه می باشد. این فروشگاه اینترنتی، با گستره ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه، تجربه یک خرید لذت بخش اینترنتی را برای کاربران خود فراهم می کند. تضمین سلامت، قیمت مناسب و تضمین اصل بودن کالا سه اصل مهمی است که اِم بی گالری از نخستین روز تاسیس سعی در پایبندی به آن داشته است.

تمامی محصولات این فروشگاه از معتبرترین برندهای داخلی و خارجی بوده و تهیه محصولات با کیفیت مهمترین اصلی است که این فروشگاه همواره به آن پیابند بوده است و محل مناسبی جهت خرید جهیزیه و لوازم خانگی زیبا و خاص می باشد.