ضمانت٬ شرایط و زمان تحویل کالا


ارسال سفارش

اِم بی گالری تمام تلاش خود را میكند تا در سریع ترین زمان ممكن سفارش ها را تحویل دهد تا مشتری لذت خریدی دلچسب و به دور از ترافیك را تجربه نماید.
کالاهای مشتریان در تهران . اصفهان . اهواز حداکثر تا 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش در دو بازه 9:00 الی 15:00 و در شهرستان ها طبق قرارداد منعقد شده با شرکت های توزیع، حداکثر 72 ساعت پس از ثبت سفارش به مشتریان تحویل داده می‌شود.
توجه: در هنگام تحویل سفارش حتما از سلامت و تعداد ارسال شده اطمینان حاصل کنید. پس از دریافت سفارش مسئولیتی در برابر عدم سلامت (شکستگی و ...) و تعداد ارسال شده متوجه اِم بی گالری نخواهد بود.

امكان دریافت سفارش به صورت حضوری در دفتر مركزی اِم بی گالری وجود دارد؟
خیر،امكان تحویل سفارش به صورت حضوری نمی باشد از این رو در راستای احترام به وقت مشتری و در جهت صرفه جویی در زمان،ما سفارش شما را به آدرس اعلام شده تحویل می دهیم .

آیا می توانم سفارش خود را در روز و ساعت دلخواه تحویل بگیرم؟
تیم اِم بی گالری همه تلاش خود را بكار برده است تا بتواند در سریع ترین زمان ممكن سفارشات را تحویل مشتری دهد اما با این وجود به دلایل مختلف امكان تحویل كالا راس ساعت معین مقدور نمی باشد.

كد رهگیری مرسوله پستی خود را چگونه دریافت كنم؟
كد رهگیری از طریق پیامك به شما اطلاع رسانی می گردد و همچنین شما میتوانید با تماس با بخش امور مشتریان و یا ارسال ایمیل نسبت به دریافت كد رهگیری خود اقدام نمایید.

اگر در زمان ارسال در آدرس نباشم،هماهنگی بعدی چگونه انجام میشود؟
عدم حضور در آدرس را از طریق تماس با اِم بی گالری و یا ارسال ایمیل اطلاع داده تا مجدد تایم ارسال با شما هماهنگ گردد.

آیا میتوانم آدرس تحویل سفارش را تغییر دهم؟
بله، مشتریان تهران . اصفهان . اهواز از طریق تماس با اِم بی گالری و یا ارسال ایمیل، یك ساعت قبل از شروع بازه ارسال این امكان وجود دارد كه آدرس جدید خود را اعلام كنند. مشتریان ساكن شهرستان نیز هر زمان قبل از تحویل سفارش می توانند آدرس خود را تغییر دهند.